Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Krojovaný deň, Láb

8. júna 13:0023:30

Krojovaný deň, Láb

Obec Láb Vás srdečne pozýva na jubilejný 10. ročník folklórneho festivalu a ľudovej tvorivosti Krojovaný deň. Podujatie sa uskutoční v sobotu 8. júna 2024 od 13:00 v príjemnom prostredí obecného parku.

Bohatý kultúrny program

Návštevníci sa môžu tešiť na pestrý kultúrny program plný folklóru a tradičnej hudby. Na pódiu sa predstavia talentované folklórne súbory, hudobné skupiny a speváci ľudových piesní. Medzi účinkujúcimi nebudú chýbať Lábske krojované bábiky, manželia Uhrovci, DFS Krajcárek z Hustopečí (CZ), Mužáci z Lábu a Gitka, DFS Stupavjánek, harmonikári Lucia a Palo, DFS Štvrtčan a DFS Štvrtčánek, Harmónia pri ZUŠ Dúbravka, DFS Klnka zo ZUŠ v Malackách, D. Magálová a L. Slabáková, ZŠ Láb a FS Lábjan (Moravanka), Mužáci z Lanžhota (CZ), DH Záhorienka a Ondřej Novák s verbířom zo Slovácka.

Sprievodné aktivity

Okrem hlavného programu sa môžete tešiť aj na zaujímavé sprievodné aktivity. Jednou z nich bude vyhodnotenie výtvarnej súťaže “Kroj očami detí”, ktorá poukazuje na krásu a význam tradičného ľudového odevu.

Ľudová zábava

Festival vyvrcholí o 19:30 ľudovou zábavou, kde do tanca bude hrať obľúbená kapela PROMIS. Pripravte sa na skvelú atmosféru, tanec a nezabudnuteľné zážitky.

  1. ročník folklórneho festivalu a ľudovej tvorivosti

Krojovaný deň je podujatie, ktoré si nemôžete nechať ujsť. Príďte sa ponoriť do čara folklóru, vypočuť si krásne ľudové piesne a zažiť jedinečnú atmosféru. Tešíme sa na Vašu účasť 8. júna 2024 v obecnom parku v Lábe. Vstup je voľný.

Krojovaný deň, Láb

Krojovaný deň, Láb

Podrobnosti

Dátum:
8. júna
Čas:
13:00 až 23:30
Udalosť Kategórie:
,
Udalosť Značky:
,

Organizátor

Obec Láb
Dokončené
034/779 03 33
Email
starosta@obeclab.sk
View Organizátor Website

Miesto udalosti

Obec Láb
Obecný úrad Láb 503
Láb, 900 67 Slovensko
+ Google Mapy
Dokončené
034/779 03 33
Webstránka Miesto udalosti